Oferta specjalna biura dla JDG

Z myślą o osobach prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą przygotowaliśmy specjalną ofertę na biuro wirtualne, która zapewnia adres siedziby oraz najpotrzebniejsze usługi na niezwykle atrakcyjnych warunkach ze stałą płatnością miesięczną.

Siedziba jednoosobowej działalności gospodarczej

Osoba prowadząca działalność gospodarczą jednoosobowo we wpisie do rejestru CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) nie jest zobligowana do podania stałego adresu wykonywania działalności – może faktycznie go nie posiadać gdy świadczy usługi mobilnie czy zdalnie. Musi jednak podać tzw. adres do doręczeń, czyli miejsce, w którym będzie faktycznie odbierała korespondencję dotyczącą swojej działalności gospodarczej.  Wystawiając faktury również musi posługiwać się konkretnym adresem – i choć w obu przypadkach można korzystać ze swojego prywatnego, domowego adresu pojawia się kwestia ochrony prywatności i rozliczeń podatkowych. Dla osób prowadzących działalność ale nie wykorzystujących w tym celu firmowego lokalu – warsztatu, sklepu, biura czy podobnego fizycznego miejsca, doskonałym rozwiązaniem jest tzw. biuro wirtualne, czyli możliwość rejestracji działalności we współdzielonym biurze, którego recepcja zapewni też obsługę korespondencji. Niestety, atrakcyjne stawki miesięcznej opłaty są w rynkowych ofertach najczęściej obwarowane koniecznością jednorazowej opłaty za rok – a to już spory wydatek dla skromnego przedsiębiorcy czy samozatrudnionego.

Największą zaletą naszej oferty biura wirtualnego dla jednoosobowego przedsiębiorcy jest bezkonkurencyjna finansowo możliwość korzystania z firmowego adresu i ochrona prywatności bez ponoszenia dużych, jednorazowych kosztów. Oferta naszego biura nie wymaga zapłaty za dłuższy okres i nie wiąże długim okresem wypowiedzenia – opłata jest miesięczna i taki sam jest minimalny okres umowy. Polecamy ją szczególnie dla:

 • samozatrudnionych pracowników na umowach B2B,
 • przedstawicieli handlowych,
 • doradców wszelkich dziedzin,
 • pośredników nieruchomości,
 • copywriterów, webmasterów, marketerów,
 • mediatorów.

Obsługa korespondencji

W ramach umowy recepcja naszego centrum biurowego odbierze każdą przesyłkę adresowaną do przedsiębiorcy i wyśle powiadomienie na ustalony adres e-mail. W dogodnym momencie przedsiębiorca może odebrać swoją korespondencję, a w razie pilnej potrzeby czy dłuższym pobycie na wakacjach biuro może wykonać skan wybranej korespondencji – trzeba tylko pamiętać, że to usługa dodatkowo płatna.

Miejsce spotkań

Nierzadko pracując zdalnie czy mobilnie przedsiębiorca i tak spotka się z potrzebą zaproszenia klienta czy współpracownika na biznesową rozmowę twarzą w twarz. Siedziba jednoosobowej działalności gospodarczej w Centrum Biurowym daje możliwość zorganizowania takiego spotkania biznesowego niejako we własnym biurze, w profesjonalnym otoczeniu biurowym i w prestiżowej lokalizacji centrum Warszawy.  Jedną godzinę w miesiącu oferujemy bez dodatkowych opłat.

tanie biuro wirtualne dla osób prowadzących jednoosobową działlność gospodarczą - oferta specjalna z niską opłatą co miesiąc

Szczegółowy zakres usług biura wirtualnego w pakiecie MINI w ofercie specjalnej dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą:

 • umowa pozwalająca na zgłoszenie adresu Centrum Biurowego Twarda44 jako stałego miejsca wykonywania działalności gospodarczej i adresu doręczeń,
 • odbiór korespondencji przychodzącej z powiadomieniem wysyłanym na podany adres e-mail,
 • osobisty odbiór korespondencji w recepcji naszego centrum biurowego,
 • możliwość wynajmu sal konferencyjnych ze zniżką 10%,
 • jedna godzina bezpłatnego wynajmu sal w każdym miesiącu.

Oferta dostępna jest bez ponoszenia większych kosztów jednorazowych – obowiązuje stała płatność miesięczna 60 PLN+VAT.

Zapraszamy do podpisania umowy – skontaktuj się!


WYŚLIJ WIADOMOŚĆ korzystając ze swojego programu pocztowego

lub zadzwoń 22 620 33 33 w dzień powszedni w godzinach 9-17.