Sale konferencyjne

Nasze biuro zajmuje całe piętro biurowe, blisko 500m2, z czego znaczną część stanowi strefa ogólnodostępna z recepcją, i poczekalnią, oraz sale konferencyjne i szkoleniowe. Część ta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Sale spotkań i reprezentacyjne sale konferencyjne w pakiecie biura wirtualnego

W ramach usług biura wirtualnego zapewniamy miejsce dla Państwa spotkań biznesowych. W naszym biurze dysponujemy kilkoma salami, które doskonale nadają się na spotkania biznesowe, rekrutacje czy prezentacje. W ramach umowy, zależnie od pakietu, zapewniamy rabaty lub bezpłatne pakiety wynajmu sal spotkań. W cenie wynajmu świadczymy serwis kawowy i obsługę Państwa spotkań. Rezerwacje prosimy zgłaszać telefonicznie pod nasz numer 22 620 33 33

Mała sala spotkań – do 3 osób
mała sala spotkań w biurze wirtualnym
Sala konferencyjna I
sala konferencyjna w biurze wirtualnym
Sala konferencyjna II
sala konferencyjna w biurze wirtualnym

Sale konferencyjne do wynajęcia

Dla tych z Państwa, którzy nie korzystają z naszych usług biura wirtualnego, możliwe jest wynajęcie sal spotkań na godziny – lokalizacja naszych sal konferencyjnych w centrum Warszawy w punkcie doskonale skomunikowanym z całym miastem to duża wygoda i prestiż. Ceny już od 30zł netto za godzinę. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy bądź wizytę na stronie internetowej naszego Centrum Biurowego Twarda 44.

Dodaj komentarz