Sale spotkań

Nasze biuro zajmuje łącznie blisko 250m2 z czego znaczną część stanowi strefa ogólnodostępna z recepcją, barkiem kawowym i poczekalnią, oraz sale konferencyjne i szkoleniowe. Część ta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00.

Sale spotkań w pakiecie biura wirtualnego

W ramach usług biura wirtualnego zapewniamy miejsce dla Państwa spotkań biznesowych. W naszym biurze dysponujemy łącznie czterema salami spotkań dla trzech, sześciu i dwunastu osób, które doskonale nadają się na spotkania biznesowe, rekrutacje czy prezentacje. W ramach umowy, zależnie od pakietu, zapewniamy rabaty lub bezpłatne pakiety wynajmu sal spotkań. W cenie wynajmu świadczymy serwis kawowy i obsługę Państwa spotkań. Rezerwacje sal spotkań, oraz sali konferencyjnej i szkoleniowej prosimy zgłaszać telefonicznie pod nasz numer 22 620 33 33

Sala Relax – do 3 osób
mała sala spotkań w biurze wirtualnym
Sala Wars – do 6 osób
sala spotkań w biurze wirtualnym
Sala Sawa – do 6 osób
sala konferencyjna w biurze wirtualnym
Sala Luna – do 12 osób
duża sala konferencyjna w warszawskim biurze wirtualnym
Hol recepcyjny
wirtualne biuro warszawa galeria

Sale konferencyjne do wynajęcia

Dla tych z Państwa, którzy nie korzystają z naszych usług biura wirtualnego, możliwe jest wynajęcie sal spotkań na godziny. Poniżej ceny wynajmu sal spotkań:

Sala
Relax, Wars, Sawa
Sala
Luna dla 12 osób
cena wynajmu na 1 godzinę
(pierwsze 3 godziny)
30,-PLN 50,-PLN
cena wynajmu na pół dnia
(do 5 godziny)
120,-PLN 200,-PLN
cena wynajmu na cały dzień
(powyżej 5 godziny)
180,-PLN 300,-PLN

W cenę wynajmu sali spotkań, sali konferencyjnej i szkoleniowej wliczony jest już serwis kawowy, herbata, woda i kruche ciasteczka lub paluszki. Również w cenie wynajmu i na wyposażeniu sal znajdują się tablice suchościeralne. Istnieje możliwość odpłatnego wynajmu wynajmu rzutnika multimedialnego – cena za godzinę 20pln netto, za cały dzień 100pln netto.

Rezerwacje sal spotkań, oraz sali konferencyjnej i szkoleniowej przyjmujemy telefonicznie pod numerem 22 620 33 33 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00.

Dodaj komentarz