Ekonomiczny pakiet biura wirtualnego

Od lutego 2021 roku wprowadziliśmy nowy pakiet usług biura wirtualnego w centrum Warszawy – ekonomiczny wariant MINI pozwalający zarejestrować firmę pod adresem naszego Centrum Biurowego Twarda44 po najniższych kosztach.

Co wchodzi w skład usług pakietu MINI biura wirtualnego?

  • umowa pozwalająca na rejestrację spółki, fundacji, stowarzyszenia i jednoosobowej działalności gospodarczej pod adresem Centrum Biurowego Twarda44 – niemal w samym śródmieściu Warszawy,
  • odbiór korespondencji przychodzącej z powiadomieniem wysyłanym na podany adres e-mail.
  • dostęp do sali konferencyjnej – 1 godzina w miesiącu gratis, kolejne ze zniżką 10%,
  • osobisty odbiór korespondencji w recepcji naszego centrum biurowego

Największą zaletą pakietu MINI jest możliwość oficjalnej rejestracji firmy pod adresem Centrum Biurowego Twarda44 – czyli zapewnienie fundamentalnej korzyści biura wirtualnego już w najtańszym pakiecie usług.

Dla kogo biuro wirtualne z ekonomicznym pakietem MINI?

Jest to idealny pakiet dla osób, który przebywają w Warszawie i osobisty odbiór korespondencji z recepcji naszego biura nie stanowi problemu. Biuro zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda ONZ – ważnego węzła komunikacyjnego praktycznie w samym centrum Warszawy! Dzięki temu dojazd jest łatwy z każdego zakątka stolicy i wbrew utartym mitom nie zawsze wiąże się to z utknięciem w korkach.

Wydaje się, że w zwłaszcza w przypadku osób fizycznych zamieszkałych w Warszawie i prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą tania możliwość rejestracji działalności w centrum Warszawy ale poza miejscem zamieszkania będzie wyjątkowo korzystna. Unikają w ten sposób upublicznienia swojego domowego adresu, chronią swoją prywatność, a jednocześnie lokują swoją firmową siedzibę pod dobrym adresem. Zyskują także prestiż i profesjonalny wizerunek podczas spotkań z kontrahentami i współpracownikami, spotkania te bowiem mogą organizować niejako w swojej siedzibie – w profesjonalnym biurze z salami konferencyjnymi i obsługa recepcyjną. W Centrum Biurowym Twarda 44 już ten podstawowy pakiet usług biura wirtualnego zapewnia możliwość korzystania z realnej przestrzeni.

Mimo tylko podstawowego pakietu usług w razie nagłej potrzeby istnieje możliwość aby otrzymać skan wybranego listu – czasami może się bowiem okazać, że sprawa anonsowana przez list jest bardzo pilna a Klient nie może przyjechać po odbiór bo np. nie ma go w Warszawie – wówczas oczywiście może zlecić wykonanie skanu określonej korespondencji i jej wysyłkę na podany adres e-mail. Trzeba tylko pamiętać, że jest to usługa dodatkowo płatna.

Podobnie w razie potrzeby Klient może zlecić fizyczną wysyłkę zgromadzonej korespondencji Pocztą Polską na podany adres.

najtańszy pakiet usług biura wirtualnego w warszawskim Centrum Biurowym Twarda 44

Ile kosztuje biuro wirtualne w pakiecie MINI z możliwością rejestracji firmy?

Najkorzystniej wybrać promocję płatności rocznej – przy jednorazowej zapłacie za 12 miesięcy z góry koszt miesiąca wirtualnego biura w pakiecie MINI to zaledwie 49zł netto – czyli siedzibę biura w samym centrum Warszawy można mieć za niespełna 50zł!

Jeśli biuro wirtualne MINI to za mało?

Jeśli – obok oczywiście adresu rejestrowego dla firmy – najważniejsza dla Klienta biura wirtualnego będzie obsługa zdalna powinien wybrać OPTYMALNY pakiet usług. Jest on ukierunkowany właśnie na Klientów którzy stale przebywają poza Warszawą lub z innych powodów nie mogą odbierać korespondencji osobiście. W ramach umowy na usługi biura wirtualnego w pakiecie optimum otrzymują w cenie możliwość skanowania całej korespondencji przychodzącej oraz fizyczną odsyłkę korespondencji na dowolny krajowy adres nawet do dwóch razy w ciągu miesiąca. Biuro wirtualne w pakiecie optimum to pełne bezpieczeństwo i wygoda zdalnej obsługi – nie do przecenienia szczególnie w obecnych czasach pandemii.

Pełen cennik i porównanie pakietów dostępne na stronie głównej biurowirtualne.warszawa.pl