Aktualne promocje biura wirtualnego

Przy zawieraniu nowych umów na biuro wirtualne promocja już czeka!

Najtańsze wirtualne biuro MINI za jedyne 49zł!

Nasza super promocja na wirtualne biuro w pakiecie MINI – możliwość rejestracji pod naszym adresem spółek, stowarzyszeń, fundacji i działalności gospodarczych za jedyne 49zł miesięcznie. Doskonały adres w centrum Warszawy i usługa bezzwłocznego powiadomienia o nadejściu każdej korespondencji. Jest to kwota netto przy jednorazowej płatności za 12 miesięcy z góry.!

Oferta ważna w pierwszym roku umowy. Żadne inne zniżki i promocje nie obniżają już tej kwoty.

 

Wygodne i bezpieczne wirtualne biuro OPTIMUM za jedyne 99zł!

Pakiet Optimum z pełną obsługą korespondencji w promocji z płatnością za rok z góry oferujemy w cenie tylko 99zł netto za miesiąc. Pakiet zapewnia skanowanie korespondencji bez limitów oraz fizyczne odsyłki korespondencji dwa razy w miesiącu – to idealny wybór oferty biura wirtualnego dla podmiotów ceniących obsługę zdalną, bez konieczności wizyt osobistych na poczcie czy w naszym biurze. W dzisiejszych czasach to duże ułatwienie i bezpieczeństwo.

Oferta ważna w pierwszym roku umowy. Żadne inne zniżki i promocje nie obniżają już tej kwoty.

 

Promocja – ZA PÓŁ CENY

Druga i każda kolejna spółka zarejestrowana pod naszym adresem biura wirtualnego przez tego samego użytkownika* korzysta z rabatu w wysokości 50%.
*/ Przez tego samego użytkownika należy rozumieć tę samą osobę pełniącą funkcję formalnego reprezentanta wszystkich rejestrowanych podmiotów korzystających z promocji. Zakończenie umowy dla pierwszego podmiotu oznacza zakończenie promocji dla podmiotów korzystających z promocji począwszy od najbliższego okresu rozliczeniowego.