Aktualne promocje biura wirtualnego

Przy zawieraniu nowych umów na biuro wirtualne promocja już czeka!

Najtańsze wirtualne biuro MINI za jedyne 54zł!

Nasza super promocja na wirtualne biuro w pakiecie MINI – możliwość rejestracji pod naszym adresem wszelkich spółek za jedyne 54zł miesięcznie w promocji z płatnością za rok z góry. Doskonały adres w centrum Warszawy i usługa bezzwłocznego powiadomienia o nadejściu każdej korespondencji. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą – mamy dla ciebie specjalną ofertę z niską płatnością miesięczną!

Wygodne i bezpieczne wirtualne biuro OPTIMUM za jedyne 108zł!

Pakiet Optimum z pełną obsługą korespondencji w promocji z płatnością za rok z góry oferujemy w cenie tylko 108zł netto za miesiąc. Pakiet zapewnia skanowanie korespondencji (do 10 listów miesięcznie) oraz fizyczne odsyłki korespondencji raz w miesiącu – to idealny wybór oferty biura wirtualnego dla podmiotów ceniących obsługę zdalną, bez konieczności wizyt osobistych na poczcie czy w naszym biurze. W dzisiejszych czasach to duże ułatwienie i bezpieczeństwo. Jeśli szukasz siedziby dla fundacji lub stowarzyszenia – mamy dla ciebie jeszcze lepszą ofertę NGO!

MASZ DRUGĄ SPÓŁKĘ? – MASZ ZNIŻKI!

Druga i każda kolejna spółka zarejestrowana pod naszym adresem biura wirtualnego przez tego samego użytkownika* korzysta ze specjalnych zniżek!
*/ Przez tego samego użytkownika należy rozumieć tę samą osobę pełniącą funkcję formalnego reprezentanta wszystkich rejestrowanych podmiotów.